Пт, 26 Апр 2024, 23:37:10
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа


Кафедру технологій переробних і харчових виробництв розташовано в корпусі на вулиці Мироносицька, 92. Кафедра має чотири навчальні лабораторії (ауд. 108, 308, 309 та 311), дві науково-дослідні лабораторії (ауд. 113А та 310) та комп’ютерний клас (ауд. 206). Кабінет завідувача кафедри знаходиться в 111 аудиторії, викладацька - в 109 аудиторії.
Високий рівень якості навчання студентів обумовлений постійним поповненням матеріально-технічної бази новими сучасними приладами та обладнанням для проведення науково-дослідної роботи та лабораторних занять. Останнім часом кафедрою було придбано різне обладнання: млини, іономір, мікроскоп, рефрактометр, фотоелектрокалориметр тощо.
 
 


ЛАБОРАТОРІЯ КОМБІКОРМІВ І КОРМОВИХ ДОБАВОК (АУДИТОРІЯ 108)
 
 


ЛАБОРАТОРІЯ ЯКОСТІ ЗЕРНА І ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ (АУДИТОРІЯ 309)
 

 


ЛАБОРАТОРІЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА (АУДИТОРІЯ 311)
 

 
На теперішній час кафедра має можливість проводити науково-дослідну роботу, використовуючи матеріальну базу Харківського навчально-курсового комбінату «АПК Мінагрополітики», а також проводити лабораторні та практичні заняття з деяких дисциплін, зокрема, «Зернознавство», «Технічна мікробіологія», «Харчові технології. Ч.1», «Наукові основи переробки зернопродуктів», «Технологія борошномельних виробництв», «Основи наукових досліджень» на базі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААНУ у лабораторії якості зерна під керівництвом к.с-г.н. Леонова О. Ю.
 
Організаційна робота колективу кафедри забезпечує можливість обговорювати всі важливі питання. За кожним напрямком роботи кафедри закріплений викладач, який допомагає завідуючому кафедри вирішувати конкретні питання.
 
Викладачі постійно працюють над своїм професійним рівнем: відвідують заняття провідних викладачів кафедри та університету, методичні конференції різних рівнів, використовують в навчальному процесі новітні технології навчання, впроваджують досягнення науки і практики як вітчизняні, так і зарубіжні. Обговорення наукових результатів викладачів ведеться на наукових семінарах, конференціях. Це дає можливість підвищувати наукову і педагогічну кваліфікацію і підтримувати її на високому актуальному рівні.
 
Щорічно співробітники кафедри підвищують кваліфікацію на базі НТУ «ХПІ» участю у постійно діючих семінарах з різної тематики, зокрема: «Активізація навчального процесу», «Основи педагогічної майстерності», «Використання технологій дистанційного навчання у навчальному процесі», «Сучасні педагогічні технології в освіті», «Використання групової роботи для розвитку професійних і ділових навиків» та інших.
 
Викладачі кафедри приймають участь в роботі різних підрозділів: Вченій раді ХНТУСГ ім. П. Василенка та НУХТ, Науково-методичній Раді та Раді кураторів ХНТУСГ ім. П. Василенка, Раді та Науково-методичній комісії ННІ ПХВ, Науково-методичній раді Міністерства аграрної політики, а також Міністерства освіти та науки України.
Викладачі кафедри приймають участь у підготовці студентів до участі у Всеукраїнських студентських олімпіадах з напряму підготовки «Харчова технологія та інженерія» ОКР «Бакалавр», а також роботі журі цих олімпіад, на яких студенти займають призові місця та нагороджуються грамотами з різних номінацій.
 
Особливу увагу викладачі кафедри приділяють виховній роботі зі студентами, що виконується протягом навчального процесу на усіх видах занять, під час виконання науково-дослідних робіт, в особистих бесідах з різних тематик та відповідає всім вимогам сучасної школи.
 
На даний час доценти Фоміна І. М., Шакула О. О., Гавриш Т. В., Теймурова А. Т., асистент Бідюк Д. О. є кураторами академічних груп студентів I-V курсів, які навчаються за спеціальністю «Технологія зберігання і переробки зерна».
 
Впродовж навчального процесу співробітники кафедри беруть також участь у громадському житті університету та інституту в заходах різних направлень: зборах трудового колективу, дебютах першокурсника, святах навчального та спортивного характеру, всіляких виставах, новорічних святкуваннях тощо.