Сб, 19 Сен 2020, 14:39:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

ДИСЕРТАЦІЇ, ЩО ЗАХИЩЕНІ

 
За десять років існування кафедри технологій переробних і харчових виробництв співробітниками було захищено 1 дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук та 7 дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.У травні 2015 р.
відбувся захист дисертаційної роботи Лобачової Надії Леонідівни на тему «Удосконалення  безглютенових хлібобулочних виробів з використанням колагенвмісних білків та транглютамінази» за спеціальністю 05.18.01 "Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів". Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді ХДУХТ під керівництвом д.т.н., професора Шаніної Ольги Миколаївни.

Ознайомитися з авторефератом можна
тут.


7 жовтня 2014 року відбувся захист дисертаційної роботи Дугіної Катерини Валентинівни на тему «Удосконалення технології крупів підвищеної харчової цінності»  на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.02 «Технологія зернових, бобових, круп'яних продуктів і комбікормів, олійних і луб'яних культур». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді НУХТ під керівництвом д.т.н., професора Шаніної Ольги Миколаївни.

Ознайомитися з авторефератом можна тут.26 червня 2013 року відбувся захист дисертаційної роботи Полудненко (Романенко) Олени Олександрівни на тему «Удосконалення технології підготовки зерна пшениці до хлібопекарських помелів шляхом пневмоімпульсної обробки» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.02 «Технологія зернових, бобових, круп’яних продуктів і комбікормів, олійних та луб’яних культур». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді НУХТ під керівництвом д.т.н., професора Шаніної (Сафонової) Ольги Миколаївни.

Ознайомитися з авторефератом можна тут.
 

21 травня 2013 року відбувся захист дисертаційної роботи Бідюка Дмитра Олеговича на тему «Технологія продукту сирного кисломолочного з використанням рослинного наповнювача емульсійного типу» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.16 «Технологія харчової продукції». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді ХДУХТ під керівництвом к.т.н., доцента Гурського Петра Васильовича.

Ознайомитися з авторефератом можна тут.
 


17 травня 2011 року відбувся захист дисертаційної роботи Холодової (Шуліки) Олени Анатоліївни на тему «Удосконалення технології озонування пшеничного борошна для виробництва хлібобулочних виробів» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.01 «Зберігання і технологія переробки зерна, виготовлення зернових і хлібопекарських виробів та комбікормів». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді НУХТ під керівництвом д.т.н., професора Шаніної (Сафонової) Ольги Миколаївни .

Ознайомитися з авторефератом можна тут.

 
14 грудня 2010 року відбувся захист дисертаційної роботи Теймурової Анжеліки Тагирівни на тему «Розробка технологій желейної продукції з використанням концентратів тваринних білків» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.16 «Технологія продуктів харчування». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді ХДУХТ під керівництвом д.т.н., професора Перцевого Федора Всеволодовича.

Ознайомитися з авторефератом можна тут.


 
21 березня 2007 року відбувся захист дисертаційної роботи Шаніної (Сафонової) Ольги Миколаївні на тему «Наукове обґрунтування та розроблення технологій борошняних кондитерських і хлібопекарських продуктів з використанням нетрадиційної борошняної сировини» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.01 «Технологія хлібопекарських продуктів, кондитерських виробів та харчових концентратів». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді НУХТ під керівництвом д.т.н., професора Перцевого Федора Всеволодовича.

Ознайомитися з авторефератом можна тут.


 19 жовтня 2005 року відбувся захист дисертаційної роботи Гавриш Тетяни Володимирівни на тему «Удосконалення технології хліба зі слабкого пшеничного борошна» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.18.01 «Технологія хлібопекарських продуктів та харчових концентратів». Захист проходив у Спеціалізованій Вченій раді НУХТ під керівництвом к.т.н., доцента Сафонової Ольги Миколаївни.

Ознайомитися з авторефератом можна тут.
ДИСЕРТАЦІЇ, ЩО ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗАХИСТУ

 
У цей час під керівництвом д.т.н., професора Шаніної Ольги Миколаївни працюють та готуються до захисту аспіранти:ГАЛЯСНИЙ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Іван Володимирович  вступив до аспірантури ХНТУСГ імені Петра Василенка за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» у 2014 році. У нинішній час аспірантом ведуться дослідження в рамках дисертаційної роботи на тему "Розробка технології безглютенових бездріжджових хлібців".


МІНЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Сергій Миколайович вступив до аспірантури ХНТУСГ імені Петра Василенка за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» у 2014 році. У нинішній час аспірантом ведуться дослідження в рамках дисертаційної роботи на тему "Технологія безглютенового парового хліба".

ДОМАХІНА МАРІЯ ОЛЕКСІЇВНА
Марія Олексіївна навчалась в аспірантурі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» протягом 2007-2010 років.
У нинішній час здобувачем підготовлено до захисту дисертаційна робота на тему «Розробка технології хлібобулочних виробів з використанням функціональних білкових добавок».
 
 

БОРОДІНА АНАСТАСІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
Анастасія Володимирівна навчалась в аспірантурі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» протягом 2006-2009 років.
Здобувачем активно ведуться дослідження в рамках дисертаційної роботи на тему «Розробка технології солодового борошна та кондитерської продукції на його основі».
 
 

Під керівництвом к.т.н., доцента Фоміної Ірини Миколаївни працює аспірант:
 
ІЗМАЙЛОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
Олена Олександрівна вступила до аспірантури ХНТУСГ імені Петра Василенка за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» у 2012 році. У нинішній час дисертантом ведеться робота над виконанням наукових досліджень та написанням дисертаційної роботи на тему: «Розробка технології зернових пластівців підвищеної харчової цінності».