Сб, 19 Сен 2020, 13:46:48
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ КАФЕДРИ


Студентська молодь нашої кафедри є ініціативною, талановитою та багатогранно розвиненою! Наші студенти беззупинно приймають активну участь в навчально-науковому та громадському житті нашої кафедри. Молоді фахівці не тільки швидко засвоюють навчальний курс, але й за власною ініціативою під керівництвом досвідчених викладачів вже з 1 курсу із зацікавленістю та наснагою приймають участь у чисельних конкурсах, олімпіадах, форумах, спортивних змаганнях, є учасниками різних творчих колективів. Багато з них стають призерами та фіналістами, що підтверджується грамотами, сертифікатами, дипломами у різних номінаціях.

Ми пишаємося нашою талановитою молоддю та бажаємо їм подальших успіхів в творчих та наукових досягненнях!
 

2 курс, група 25-ТЗ

Ізюмська Ольга,

староста групи, приймає активну участь в житті кафедри та університету, є ініціативним діячем студентського комітету. Ольга виступала з доповіддю на Міжнародному форумі молоді «Молодь та сільськогосподарська техніка в XXI столітті» (2014 р.), за результатами якого має тези. Зі школи має нагороди за сумлінне навчання, неодноразово приймала участь в олімпіадах з української мови, закінчила школу з золотою медаллю. Ольга також закінчила Нікопольську школу мистецтв, протягом навчання в якої на Всеукраїнському конкурсі етюдів виборола почесне 4 місце (2007 р.).

Хромих Дар’я,

приймає активну участь в громадському та навчально-науковому житті кафедри та університету, працює в рамках студентського наукового гуртка кафедри "Технологія кормів для домашніх тварин". Дар’я була учасником конференцій з філософії та англійської мови (2013 р.), за якими має тези доповідей (1 - на англійській мові), була гравцем у волейбол за ННІ ПХВ у складі жіночої команди, яка посіла 2 місце. Дар’я також має чисельні дипломи та грамоти з малювання та співу ще зі шкільних років.
 

Перець Юлія,

є учасником чисельних кафедральних та університетських заходів, святкувань, а також відмінником навчання. Навчаючись у школі, Юлія займала призові місця в районних олімпіадах - 2 з хімії та англійської мови, а також посідала 1 та 2 місця в районних змаганнях з шахмат.


 

Субочева Діана,

приймає активну участь в житті кафедри та університету, виступала з доповіддю на Міжнародному форумі молоді «Молодь та сільськогосподарська техніка в XXI столітті» (2014 р.) та отримала сертифікат. Діана є учасником фольклорно-етнографічного ансамблю «Оберіг» ННІ ПХВ, який є переможцем Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», а також учасником міських та університетських заходів та концертів.
 

 

3 курс, група 35-ТЗ

Коваленко Альона,

староста групи, приймає активну участь в житті кафедри та університету, є відмінником навчання. За результатами досліджень має 1 статтю з філософії. Протягом 2 курсів Альона була в молодшому складі хореографічного колективу "Міленіум". Альона працює в рамках студентського наукового гуртка кафедри "Технологія кормів для домашніх тварин", за результатами досліджень якого має 2 наукові статті та 2 тез у співавторстві (2014 р.). За успішне навчання та досягнення в науковій діяльності вона отримує академічну стипендію Президента України. За роки навчання у школі Альона зайняла 3 місце в районній олімпіаді з фізики, приймала участь в КВН у складі команди "Віват", а також була в турістичній команді "Кочівник", яка неодноразово посідала перші місця.

Котенко Тетяна,

приймає активну участь в житті кафедри та університету, є відмінником навчання. Тетяна працює в рамках студентського наукового гуртка кафедри "Технологія кормів для домашніх тварин", за результатами якого має 2 наукові статті та 1 тези у співавторстві (2014 р.).

Чорняк Євгенія,

приймає активну участь в житті кафедри та університету, є відмінником навчання. Євгенія протягом 2 курсів була в молодшому складі хореографічного колективу "Міленіум", допомагала школярам у виконанні наукової роботи школярами для МАН України (2013 р.), а також має 1 статтю з матеріалознавства у співавторстві (2011 р.). У шкільні роки Євгенія на Всеукраїнському конкурсі з історії посіла 1 місце (2011 р.), у спортивних змаганнях посідала 2 та 3 місця.

Синдецька Катерина,

приймає активну участь в житті кафедри та університету, є відмінником навчання. Катерина була в складі хореографічного колективу; вона має 1 статтю з матеріалознавства у співавторстві (2011 р.). У шкільні роки Катерина посідала 1 місця в районній олімпіаді з хімії та трудознавства, 2 - з біології, 3 - з географії, а також приймала участь в численних конкурсах, спортивних змаганнях тощо.
 

 

4 курс, група 45-ТЗ

Щуцька Дарина,

приймає активну участь в житті кафедри та університету, є відмінником навчання. У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Харчові технології та інженерія" (2014 р.) посіла 3 призове місце. У шкільні роки Дарина зайняла 4 місце на районній олімпіаді з англійської мови та мала особливі відзнаки у вивченні літератури США, країнознавства та ділового спілкування англійською мовою.

Кубрак Віктор,

протягом навчання брав участь в олімпіадах університету: на І етапі олімпіади з вищої математики посів 1 місце (2012 р.), у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Харчові технології та інженерія" (2014 р.) отримав грамоту за "глибокі знання в харчових технологіях" та за кращий командний результат. Віктор є активним учасником спортивних заходів: команда, де він грає, в змаганнях з футболу у 2011 та 2013 р. стала срібним, а в 2014 р. - золотим призером. Також з волейболу команда з його участю виборола 5 місце серед ВУЗів Харкова.
 

Лабузова Анжеліка,

є відмінником навчання. У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Харчові технології та інженерія" (2014 р.) Анжеліка отримала грамоту за "Кращі знання методів контролю в харчових технологіях".

Калита Наталія,

є відмінником навчання, а також учасником багатьох конкурсів та змагань на кафедрі. Ще у роки навчання у колледжі Наталія посідала перші місця у спортивних змаганнях, отримувала підвищену стипендію та закінчила навчальний заклад з дипломом з відзнакою.
 

 

5 курс, група 55-ТЗм

Ліфенцева Альона,

є учасником чисельних кафедральних та університетських заходів, святкувань, а також відмінником навчання. Альона працює в студентському науковому гуртку "Технологія борошномельного та хлібопекарного виробництва".
 

Мартиненко Олена,

є учасником чисельних кафедральних та університетських заходів, святкувань, а також відмінником навчання. Олена працює в студентському науковому гуртку "Технологія борошномельного та хлібопекарного виробництва".
 

Варако Ганна,

виступала на Міжнародному форумі молоді "Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ столітті" (2011 р.) з доповіддю "Німецькомовні запозичення в термінології харчування", за результатами якої опубліковано тези. Має у співавторстві статтю "Возможности электромагнитных технологий в противодействии черезвычайным ситуациям на элеваторах и в хранилищах зерна", а також тези "Применение электромагнитных технологий в предупреждении черезвычайных ситуаций на элеваторах и хранилищах зерна" за результатами участі в Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених "Молодь і технічний прогрес в АПК" (2013 р.). Ганна працює в студентському науковому гуртку "Технологія борошномельного та хлібопекарного виробництва".

Гончарова Наталія,

посіла 3 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади в номінації за "глибокі знання харчових технологій" (2013 р.), була учасником Міжнародного форуму молоді "Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ столітті" (2011 р.). Має 2 статті з української мови та філософії (2011 р.). Наталія працює в студентському науковому гуртку "Технологія борошномельного та хлібопекарного виробництва".