Сб, 19 Сен 2020, 15:07:49
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

Навчальний план спеціальності «Технологія переробки і зберігання зерна» графічно інтерпретований у вигляді таблиць, що названі структурно-логічною схемою.

Структурно-логічна схема дозволяє візуалізувати перелік дисциплін та визначати послідовність їхнього вивчення. Дисципліни згруповані за такими ознаками як приналежність до трьох циклів підготовки (а – цикл гуманітарної та соцiально-економiчної підготовки, б – цикл природничо-наукової підготовки, в – цикл професійної і практичної підготовки), а також розбивка  за курсами денної форми навчання.

Індивідуалізація програми навчання відбувається в процесі спілкування студента та викладача кафедри. Це спілкування може відбуватися в очній, заочній формах, з використанням елементів дистанційного навчання та можливостей мережі Internet.

Структурно-логічна схема подана окремо для бакалаврів (1-4 курс), спеціалістів (5 курс) та магістрів (5-6 курс). Основою навчання бакалаврів є базова середня освіта, яку отримує абітурієнт у школі. Спеціалісти та магістри навчаються на базі бакалаврату. Навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" та "Спеціаліст" закінчується захистом дипломного проекту, за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Магістр" - випускної роботи.

 

Структурно-логічна схема підготовки БАКАЛАВРА

Зкачати у pdf

Структурно-логічна схема підготовки СПЕЦІАЛІСТА

Зкачати у pdf

Структурно-логічна схема підготовки МАГІСТРА

Зкачати у pdf