Сб, 19 Сен 2020, 15:04:09
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
ЗЕМЛЯЦТВО СТУДЕНТІВ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ
 
 
Керівництво та члени Земляцтва ізюмського району

Завантажити СТАТУТ Земляцтва студентів ізюмського району
 
Завантажити ПЛАН РОБІТ Земляцтва на 2015-2016 навчальний рік
 
16 грудня 2013 року на кафедрі технологій переробних і харчових виробництв було створено Земляцтво студентів ізюмського району, які навчаються в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка. Основна мета - допомога у підготовці висококваліфікованих фахівців, а також зміцнення дружби, співробітництва й взаєморозуміння зі студентами з інших районів і областей України. Земляцтво студентів ізюмського району в університеті є студентською громадською організацією, яка носить демократичний характер та діє на підставі статуту.

Основними цілями й завданнями земляцтва є:

1. Сприяння адміністрації університету, директорам навчально-наукових інститутів у підвищенні успішності студентів із ізюмського району, організації необхідної допомоги відстаючим студентам, залучення студентів до роботи в студентських наукових гуртках і товариствах.

2. Діяльність, спрямована на допомогу випускникам шкіл, коледжів, технікумів ізюмського району для вступу в університет.

3. Проведення культурних і спортивних заходів, ознайомлення студентів з життям, культурою, історією й традиціями ізюмського району Харківщини.

4. Підтримка постійних контактів з адміністрацією університету, директорами навчально-наукових інститутів, студентськими громадськими організаціями.

5. Допомога з соціальних питань членів земляцтва.

6. Підтримка систематичних контактів з випускниками університету, що працюють у Ізюмському районі.

До штату ізюмського земляцтва входять викладачі кафедри, а також студенти навчально-наукових інститутів ХНТУСГ ім. Петра Василенка, що мешкають в ізюмському районі.
За студентами земляцтва було закріплено школи ізюмського району, в яких вони проводять агітаційну роботу серед випускників з метою подальшого їх вступу до університету. Серед шкіл, які відвідують студенти: Ізюмський професійний ліцей, гімназія № 3, школи № 4, 6, 10, 11, 12, Левківська школа І-ІІІ ступенів, Липчанівський навчально-виховних комплекс.
 

14 вересня 2015 року  при ХНТУСГ ім. П. Василенка  на кафедрі технологій переробних і харчових виробництв відбулося засідання товариства «Ізюмське земляцтво».

На засіданні були присутні: заступник директора ННІ ПХВ к.т.н. Денисенко С.А., зав. кафедрою  технологій переробних і харчових виробництв д.т.н., проф.. Шаніна О.М., к.т.н., доц. Фоміна І.М., к.с-г.н., доц. Шакула О.О., к.т.н., доц. Гавриш Т.В., к.т.н., доц Постнова О.М., ас. Дугіна К.В., ас. Ізмайлова О.О., студенти начально-наукового інституту ХНТУСГ ім. П.Василенка, які проживають в Ізюмському районі, а саме: Богославський С.С.(група 31-ПЗ), Безкорса О.О. (група 45-ТЗ), Дубина А.І. (група 11-ПЗ), Шестірка І.О. (група 11-ПЗ), Гуламов Н.Н. (група 33-ПЗ), Щирий В.О. (група 33-ПЗ).
Під час засідання на порядоку денному розглядалися наступні питання:

  1. Представлення відповідального кафедри ТПХВ за Земляцтво студентів Ізюмського району.
  2. Залучення нових студентів 1 та 3 курсів до складу Земляцтва та їх знайомство з викладацьким складом кафедри технологій переробних і харчових виробництв.
  3. Вибори голови Ізюмського земляцтва.
  4. Обговорення та затвердження плану роботи Земляцтва студентів Ізюмського району на 2015-2016 н.р.
  5. Про організацію профорієнтаційної  роботи у  період з вересня 2015 року по травень 2016 року у школах Ізюмського району.   

Присутні мали змогу долучитися до обговорення питань та слухати виступи доцента Денисенка С.А, і професора Шаніну О.М., які представили відповідального кафедри ТПХВ за Земляцтво студентів Ізюмського району доцента Шакулу О.О.; доцента Шакулу О.О., який представив викладацький склад кафедри новим студентам 1 та 3 курсів. Надавалося сово студентам, які проінформували викладачів  про їх місця проживання, розташування шкіл, де навчалися, стан навчання в університеті, проблеми студентського життя та ін. Доцент Шакула О.О. оголосив про вибори голови Ізюмського земляцтва. Запропонованою кандидатурою доцентом була студентка групи 45-ТЗ Безкорса Олена Олександрівна. До відома всіх присутніх Шакула О.О. доповів та надав до обговорення план роботи Земляцтва студентів Ізюмського району на 2015-2016 н.р.
На завершення засідання було ухвалено низку питань, а саме всю надану інформацію прийняти до відома, призначити головою Ізюмського земляцтва студентку групи 45-ТЗ  Безкорсу Олену Олександрівну, план роботи Земляцтва студентів Ізюмського району  на 2015-2016 н.р. затвердити та довести до виконання.

Склад студентів Земляцтва ізюмського району

Представники земляцтва Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка відвідали Ізюмський професійний ліцей.
Студенти земляцтва донесли до учнів ліцею інформацію про вступ до університету, розповіли про напрякни навчання та переваги навчання у ХНТУСГ ім. П. Василенка.
Учні ліцею проявили не аби який інтерес, із захопленням вислухали докладачів та усипали їх запитаннями щодо професійної підготовки спеціалістів університету. Багато хто залишив свої дані для зв'язку з ними та взагалі були задоволені зустріччу!
 
16 жовтня 2015 року студенти ННІ ПХВ спеціальності «Технологія зберігання та переробки зерна» на чолы з викладачем кафедри  к.с-г.н. доц. Шакулою О.О. відвідали  Міжнародний аграрний форум «AGROPORT – 2015».
Східноукраїнський аграрний форум щорічно проходить в одному з найбільших міст східної України з однією метою: створити умови для підвищення ефективності аграрного бізнесу України вже сьогодні.
На цьому форумі були  висвітлені  питання які стосуються сільського господарства, а саме економічного потенціалу, поліпшення аграрної політики Харківської області та України та популяризацію економічного потенціалу України в світі.
Студенти мали можливість побачити, як треба використовувати сучасну техніку і агротехнології та нарощувати свої доходи, зберігаючи родючість грунтів та неймовірні органічні  овочі, біопрепарати та ін.
 
 

  
11 листопада 2015 року відбулося засідання земляцтва  Ізюмського району присвячене такій тематиці: історія міста Ізюм від зоснування до сьогодення.
18 листопада 2015 року члени Ізюмського земляцтва на
 "Дні спеціальності".


 
   
 
 
20 листопада 2015 року студенти Ізюмського земляцтва на чолі з к.с-г.н., доц. Шакулою О.О. відвідали виставку у історичному музеї, присвячену подіям антитерористичної операції на сході України. В даний час на виставці представлені предмети з місць боїв Збройних сил України та Національної гвардії з незаконними військовими формуваннями на Донбасі. Зокрема, це корпуси реактивних снарядів системи «Град» і мін, гільзи від снаряда САУ «Гвоздика», гільзи від великокаліберних кулеметів, від патронів зенітної установки ЗУ-23-2, автоматів АКМ і АК-74, пістолета Макарова. Також в експозиції представлені шеврони військових формувань, у тому числі з Харківської області. Мета виставки - вшанувати пам'ять загиблих бійців батальйону «Донбас» Едуарда Ушакова та Кадира Магомедова, а також десятків інших героїв-земляків з різних підрозділів, які брали участь у АТО.
 
 

 
16 лютого 2016 року відбулося засідання Ізумського земляцтва на чолі з к.с-г.н., доц. Шакулою Олександром Олександровичем. Тема зустрічі "Канада очами очевидця". Розповідали про цю дивовижну країну  викладачі кафедри технологій переробних та харчових виробництв – д.т.н., проф. Шаніна Ольга Миколаївна та к.т.н., асист. Дугіна Катерина Валентинівна, які у квітні 2013 року здійснили подорож до Канади з метою відвідання Саскачеванського університету та наукової конференції 104th Annual Meeting & Expo. 
На зустріч, окрім членів Ізюмського земляцтва, завітали студенти 25-ТЗ, 35-ТЗ та 45-ТЗ груп. 
 
 
31 березня 2016 року студенти Ізюмського земляцтва, груп 25 ТЗ, 35 ТЗ, 45 ТЗ ННІ ПХВ, на чолі з к.с-г.н., доц. Шакулою О.О. відвідали Державний Музей природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, який  є одним з найстаріших музеїв Європи. 
 
13 квітня 2016 року студенти Ізюмського земляцтва, студенти 25 ТЗа, 45 ТЗ груп на чолі з к.с-г.н., доц. кафедри ТПХВ ННІ ПХВ Шакулою О.О. та к.т.н., ас. Дугіною К.В. відвідали Харківський художній музей.