Пн, 10 Авг 2020, 23:19:44
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Головна » 2014 » Апрель » 7 » НАУКОВІ ЗДОБУТКИ НАШИХ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З МІКРОБІОЛОГІЇ
11:03:29
НАУКОВІ ЗДОБУТКИ НАШИХ МОЛОДИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З МІКРОБІОЛОГІЇ

На нашій кафедрі проходять заняття з різних дисциплін, які дозволяють розвинути багатогранну особистість, сформувати кваліфікованого спеціаліста та затребуваного інженера-технолога.

Однією з важливих, а також цікавих дисциплін на кафедрі є технічна мікробіологія, вивчення якої дозволяє сформувати науковий світогляд о ролі мікроорганізмів в різних процесах переробки та зберігання харчових продуктів. Це дозволить майбутнім фахівцям забезпечити високий рівень санітарно-гігієнічного стану виробництва, попередити втрати та отримати доброякісну харчову продукцію.

На лабораторній роботі з цієї дисципліни студенти групи 25-ТЗ готували препарати з посівів мікроорганізмів ґрунту, води, з елективних культур сінної та картопляної паличок, з колонії гнильної палички, після чого роздивлялися препарати під мікроскопом.

Своїми враженнями поділилась студентка 2 курсу Хромих Дарʼя: «Вивчаючи мікробіологію в нашому університеті, я чітко зрозуміла, що світ мікробів надзвичайно великий та різноманітний. Мікроорганізми розповсюджені в природі, а саме в ґрунті, воді, повітрі, на поверхні тіла людини та в інших середовищах. Для мене ця робота була дуже цікавою та залишила багато вражень. Взагалі кожна лабораторна робота з цього предмету викликає жвавий інтерес у студентів, який згодом переростає в активне обговорення теми предмету…»

 


Переглядів: 412 | Додав: Дюманж | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]